Kültür tuğlası, Ucuz kültür tuğlası
Kültür Tuğlası İmalatıKültür Tuğlası İmalatıKültür Tuğlası İmalatı
(7/24- Servis)
Sancaktepe / İstanbul

Kültür Taşı

Dekoratif Taş Tuğla

Doğal dokulara sahip olan dekoratif taş tuğla dekoru yapılacak alanlarda duvar süslemesi malzemesi olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Kil, çimento ve ithal haslık pigmentlerinin bir araya gelmesiyle oluşturulan hafif dekoratif tuğlalardır.

Kültür taş tuğla aşınmalara karşı dayanıklı olması, kuruma ve büzülme yapmaması, çeşitli iklim değişikliklerine karşı dayanıklı olması, yüksek kalitesi, kalıcı solmaz inorganik pigmentler içermesi, hafifliği sayesinde pek çok kişi tarafından tercihte ilk sırada yer almaktadır.

Kullanılacak olan kültür tuğlası malzemesinin kalitesine, döşenecek olan mekanın duvarının büyüklüğüne ve döşenecek olan dekoratif kültür tuğlası sıklığı ile değişebilen miktarına göre fiyatları çeşitlilik göstermektedir.

Dekoratif Kültür Taşı Fiyatları

Dekoratif kültür taşları su geçirmez ve donmaya karşı dayanıklı taşlardır. Yüksek kaliteli, dayanıklı, solmaz inorganik pigmentler ile yapılmıştır. İklim değişikliklerine karşı dayanıklıdır, dış çevrelerden oluşabilecek etkilere karşı aşınma direnci fazladır. Bu sayelerde daha dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım amaçlı olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Dekoratif kültür taşı fiyatları taşın döşeneceği mekanın metrekaresine kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişiklikler göstermektedir.

Dekoratif Kültür Taşları

Duvar taşı, taş kaplama, kültür taşı, dekoratif taş olarak da adlandırılan dekoratif kültür taşları doğal görünümü ile kaplama yapılan duvarın olduğu mekanda doğal, estetik göze hitap eden orijinal bir görüntü oluşturmaktadır. Kullanışı açısından, sağlamlığı açısından ve görünümü açısından son zamanlarda rövaşta olan dekoratif kültür taşları oldukça beğeni sağlamaktadır. Dekoratif kültür taşları ile ilgili bilgi almak için dekoratif taş tuğla adresinden öğrenebilirsiniz.

Kültür Tuğlası

İster evlerde olsun ister iş yerlerinde olsun farklı dokularda ve pek çok renk seçeneği ile yapmak istediğiniz mekanın otantik, modern, güzel bir mimari yapı ile anılmasını istediğiniz her yerde gönül rahatlığıyla kültür tuğlası kullanabilirsiniz. Görüntüsü kadar kullanışlılığı ile de kültür tuğlası son zamanlarda kullanılan dekoratif duvar çeşitleri içerisinde en ön sıralarda yer almaktadır.

Siz de evleriniz ve iş yerlerinize dekoratif kültür, tuğlası dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlası kullanarak mekanınızın daha otantik olmasını istiyorsanız dekoratif taş tuğla doğal taşlarını memnuniyetle kullanabilirsiniz.