Kültür tuğlası, Ucuz kültür tuğlası
Kültür Tuğlası İmalatıKültür Tuğlası İmalatıKültür Tuğlası İmalatı
(7/24- Servis)
Sancaktepe / İstanbul

Kültür tuğlası imalatı

Kültür tuğlası imalatı

Kültür tuğlası, dekoratif tuğla, yapay tuğla, tuğla kaplama olarakta bilinen tuğla çimento esaslı olup, doğal taşlardan kalıplar alınarak üretilen duvar kaplama malzemesidir. İçerisinde pigment, renklendirici, çimento, katkı maddesi bulunmaktadır. 

Ürünlerimiz desenleri birbirini tekrar etmez ve hepsi birbirinden farklı doku ve görseldedir. Tüm iç mimari ve Dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz bu ürün dekoratif amaçlı olarak iç ve dış mekanlarınız da dekoratif kültür tuğlası kaplama olarak kullanılmaktadır. 

Tüm ısı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

Günümüzde Kültür Tuğlası İmalatı

Kültür tuğlası

Kültür tuğlası imalatı günümüzde sıklıkla kullanılan ürünlerin tasarlandığı bir alandır. Bu imalathanede kültür tuğlaları tasarlanarak insanların beğenisini sunulmaktadır. Ülkemize 2000 yıllarından itibaren gelen bu ürünler bir çok farklı alanda kullanılmaktadır. Ürünün içeriğinde çimento ve kum bulunmaktadır. Bunun yanı sıra renklendirici pigmentler katkı maddeleri kullanılarak ürünün sert ve dayanıklı bir hal almasına yardımcı olunmuştur. Sizlerde bu ürünleri satın alarak bir çok alanda kullanabilirsiniz. Farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır.

Bu tuğlaların hiçbiri diğerine taklit etmez. Hepsi birbirinden farklı renk ve modellerde tasarlanmıştır. Bu nedenle kullanacağınız alanda size özgün tasarımlar oluşturulmuş olur. Sizlerde kendi zevkinize göre ve kullanacağınız alana göre bu ürünlerin renk ve desenlerine karar vererek satın alabilirsiniz. Bu ürünleri satın almak isterseniz kültür tuğlası imalatı sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Sitede birbirinden farklı bir çok ürün seçeneği bulunmaktadır.

Kültür Tuğlası İmalatı ve Kullanım Alanları

Dekoratif kültür tuğlası günümüzde birçok alanda kullanılan bir üründür. Bu ürünü evlerinizde ofislerimizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kuaförlerde spor salonlarında kafe ve barlarda pastanelerde idari kurum ve kuruluşlar da eğitim kurumlarında bir çok alanda bu ürünler kullanılmaktadır. Sizlerde bu ürünlerin kendi zevkinize göre satın alarak bir çok alanda kullanabilirsiniz. Özellikle TV ünitesi arkası ve şömine arkasında oldukça şık görünümler elde edebilirsiniz. Bu ürünleri satın almak için Kültür Tuğlası İmalatı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kültür tuğlası imalatı
Kültür tuğlası imalatı

Dekoratif ve mimari açıdan mekânlarınızın estetik kazanması için kullanılan taş çeşitlerinden biri de kültür tuğlası olmaktadır. Çok uzun senelerden bu yana hala popülaritesini koruyan ve sıklıkla tercih edilen bir ürün olduğunu da sizlere belirtmek isteriz. Böylece siz değerli ziyaretçilerimize kültür tuğlası nedir sorularınız içinde yüzeysel bir yanıt verdiğimizi belirtelim. Genellikle kiremit rengine sahip bu tuğlalar, günümüzde kullanabileceğiniz mekânın tasarımına göre istediğiniz renk şeklinde de kullanılabilmektedir. Bakıldığında web adresimiz içerisinde Kültür tuğlası uygulama türleri ile ilgili de bazı yapmış olduğumuz çalışmalara göz atabilirsiniz.

Böylece daha net ve iyi bir fikir sahibi olabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde bu malzemeden tedarik etmek istiyorsanız, bunun içinde yılın her dönemi en cazip fiyat seçeneklerinden yararlanmanız için çok özel indirimler ve kampanyalar düzenlemeye devam ettiğimizi de sizlere hatırlatmak isteriz. Bugünün modası haline gelen kültür tuğlası uygulaması birçok insanın gözdesi haline gelmiştir. Evlere yansıttığı hoş görüntüsü ve ilginç tasarımları ile herkesin beğenisini kazanmış ve birçok kişi tarafından evine uygulanmaya başlanmıştır. Dekoratif taş modelleri gerçeğine çok benzer yapıda olması ve şaşırtıcı şekilde güzel gözükmesinin yanı sıra kullanıma hazır halde üretilmesi ve hafifliğiyle evlere renk katmaktadır.

Çok sayıda renk çeşitlerinin olması ve özgün bir yapıya sahip olması açısından da birçok iç mimarında tercihleri arasındadır. Kültür tuğlası uygulama açısından da kolaylık sağlamaktadır. İsterseniz kuru yığma duvar şeklinde yaptırabilmeniz mümkün. Evinizin bu şıklığını sağlamak için ödeyeceğiniz meblağlarda oldukça uygun. Kültür tuğlası fiyatları istediğiniz ebat ve modellere göre değişmekte olup evinize ve isteğinize en uygun modeli uygun fiyata bulmanız mümkün. Ne duruyorsunuz o zaman haydi dekorasyon yapmaya. Antik çağlarda yoğun olarak kullanılmış olan kültür tuğlası izlerini hala günümüzde görmemiz mümkün.

Gördüğümüzde hayret ve hayranlık o yapıtlara bakıyor eskiler ne güzel ne sağlam yapmış diye içimizden geçiyoruz. Her şeyin en güzelinin doğal olanı makbul bu taş, tuğla bile olsa. Şimdilerde evinizin bir köşesine, bir duvarına ya da bir odasına kültür tuğlası uygulama şansınız var. Bu doğal ve otantik görüntü ile yaşadığınız ortamların nefes alıp vermesini sağlayabilirsiniz. Doğallığın size verdiği enerji ile kendinize çok daha zinde his edeceğinizden emin olabilirsiniz. Genellikle kır evlerinde, restoranlarda, otantik barlarda, şömine etraflarında görmeye alışık olduğumuz bu doğal görüntü artık evlerimizde yaşam ünitelerimizin bulundukları duvarlara çok sık bir şekilde uygulanmaya başladı. Kültür tuğlası fiyatları özelliklerine, renklerine göre değişim gösterebilmekte. Evinizin bütün bir odasına uygulamak size hem maddi olarak hem de bir süre yaşadığınız alanda size sıkıntıya düşürebilir. Fakat tek duvara yapacağınız uygulama ile hem maddi hem de manevi olarak size güzel bir yaşam ortamı sunacaktır.

Siyah Kültür Tuğla - ST 0104; m² Fiyat: 140₺
Oksit Kültür Tuğla - ST 0109; m² Fiyat: 140₺
Gri Kültür Kahve- ST 0107; m² Fiyat: 140₺
Puslu Kahve - ST 0101; m² Fiyat: 140₺
Kırmızı Antik Tuğla - ST 0103; m² Fiyat: 140₺
Efes Kültür tuğla - ST 0102; m² Fiyat: 140₺
Puslu Gri ST 0117; m² Fiyat: 140₺
Kirli Beyaz ST 0119; m² Fiyat: 140₺
Doğan - ST 0100; m² Fiyat: 140₺
Orange ST 0118; m² Fiyat: 140₺
Kavun İçi - ST 0113; m² Fiyat: 140₺
Dark Brown ST 0115; m² Fiyat: 140₺
Kültür Tuğlası Uygulamalarımız