Kültür tuğlası, Ucuz kültür tuğlası
Kültür Tuğlası İmalatıKültür Tuğlası İmalatıKültür Tuğlası İmalatı
(7/24- Servis)
Sancaktepe / İstanbul

Bursa kültür tuğlası

Bursa kültür tuğlası

TÜRKİYENİN DOĞALTAŞ ÜRETİCİSİ” TEKİN DEKORATİF TAŞ SAHİBİNDEN’E ÖZEL FİYATLAR

 DEKORATİF KÜLTÜR TUĞLASI DOĞAL TAŞ                                                                                                           
https://www.kulturtuglasiimalati.com/
●7/24 Hizmet
●Hazır stoK
●Son Kalite
●İstanbul sancaktepe depo fiyatımızdır   

KÜLTÜR TUĞLASI KULLANIM ALANLARI

Siyah Kültür Tuğla – ST 0104; m² Fiyat: 140₺

Dekoratif dekorasyon ürünleriyle evinizde, ofisinizde, cafenizde, mağazanıza dekorasyon hizmetleri veren Arkhestone Duvar Kaplamaları özellikle Dekoratif taş,Dekoratif tuğlaDoğal tuğlaDoğaltaş ve panel kaplamaları çeşitleriyle yaptığımız iç mekân ve dış cephe uygulamalarıyla eşsiz mekânlar yaratıyoruz. % 100 el yapımı sırlı seramik ve el yapımı tuğla kaplama modellerimiz ile restorasyon tuğlasıterracotta zemin kaplama ürün grubuyla mekanlarınıza değer katmaktadır.

ADRES: İSTANBUL SANCAKTEPE ABDURRAHMAN GAZİ MAHALLESİ GÜLSULTAN SOKAK NO/10

ÜRÜN KODU:KÜLTÜR TUĞLASI
1m2: 145,00 TL
ÜRÜN AĞIRLIĞI: 1 M2 İÇİN 20 KG’DİR
-YÜZLERCE ÇEŞİTLİ MODELLERİMİZ İLE TÜRKİYENİN HER YERİNE ANLAŞMALI KARGO VE AMBAR FİRMALARI İLE GÖNDERİM YAPIYORUZ.

>>> DİĞER ÜRÜNLER <<<

Kültür Tuğlası Neden Tercih Edilir?

Kültür tuğlası yüksek mukavemeti sayesinde ürünlerde kuruma ve büzülme olmamaktadır. Aşınma direnci sayesinde dış etkenlerden dolayı oluşan darbelere karşı dayanıklı olduğu için aşınma oluşmamaktadır. Yüksek kaliteli, kalıcı, solmaz inorganik pigmentler kullanılarak daha dayanıklı yapılmıştır. Hafif olması sebebiyle kullanılan duvarlarda ağırlık oluşturmayarak yük bindirmemektedir. Su geçirmez ve donmaya karşı dayanıklıdır.

Dekoratif taş tuğla yukarıda saydığımız avantajlardan dolayı günümüzde pek çok mekanda dekor amaçlı kullanımda tercih edilenler arasında ilk sırada yer almaktadır. Dekoratif taş tuğla sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Tekin Dekoratif Tuğla; Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli ürün ve hizmet anlayışını hep ön planda tutmayı başarmıştır, hep en iyiyi ve en farklı tasarım, dekorasyon anlayışıyla hareket etmektedir. Güçlü, zengin ve kaliteli ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetine her zaman önem vermiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür. Zengin ürün çeşitliliği ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

SABİT HAT:  0216 759 86 20                                                                                                                                                                                                 CEP TELEFONU: 0533 411 57 35                                                                                                                  

Bursa kültür tuğlası